Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2016 05 23

Lietuvių atstovaujama „Grissin Bon“ pralaimėjo trečiąsias pusfinalio rungtynes

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ krepšininkai trečiose Italijos lygos pusfinalio serijos rungtynėse 75:89 (22:19, 15:22, 15:25, 23:23) pralaimėjo Avelino „Sidigas“ klubui su Benu Veikalu, tačiau serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / „Scanpix“ nuotr.

Rimantas Kaukėnas per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė, kartą suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

Darjušas Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

B.Veikalas per 5 minutes taškų nepelnė (0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir atkovojo kamuolį.

„Sidigas“: I.Buva 21, J.Nunnally 20, J.Raglandas 17, R.Cervi 15.

„Grissin Bon“: S.Gentile 12, R.Kaukėnas 11, A.Della Valle 10, D.Lavrinovičius 10.