2020 11 22

Lietuvių nesėkmės Ispanijoje: T.Dimša – pastebimas, abu Laurynai – blankūs

Ispanijos ACB krepšinio pirmenybėse pralaimėjimus patyrė lietuvius savo gretose turinčios Las Palmaso „Gran Canaria“ ir Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“.
Tomas Dimša
Tomas Dimša / eurocupbasketball.com

Tragišką trečiąjį kėlinį sužaidusi „Gran Canaria“ (2-9) namuose 62:79 (15:15, 21:19, 6:25, 20:20) nepasipriešino Andoros „MoraBanc“ (4-4) ir toliau tūno turnyrinės lentelės dugne.

Lietuvis Tomas Dimša ant parketo praleido beveik 31 minutę, per kurią spėjo pasižymėti 11 taškų (1/4 dvit., 2/8 trit., 3/3 baud.), 3 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, tačiau taip pat suklysti 3 kartus ir surinkti tik 4 naudingumo balus.

Nė vienas šeimininkų žaidėjas šiame mače nesurinko dviženklio naudingumo balų skaičiaus.

Simbolinė paguoda – gynėjas iš Lietuvos tapo rezultatyviausiu komandos krepšininku.

Las Palmaso „Gran Canaria“: Tomas Dimša 11, Frankie Ferrari 10 (5 rez. perd.), Andrew Albicy 9, Stanley Okoye 8.

Andoros „MoraBanc“: Davidas Jelinekas 15, Tomašas Gielo 12, Babatunde Olumuyiwa 10.

Kitoje ACB arenoje „Obradoiro CAB“ (5-6) labai panašiu rezultatu namuose 63:78 (15:20, 20:22, 13:18, 15:18) nusileido Burgoso „San Pablo“ (8-3) ekipai.

Puikiai sezoną pradėjusi „Obradoiro CAB“ dabar patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Laurynas Bieliauskas žaidė 20 min. ir pasižymėjo 3 pelnytais taškais (0/1 dvit., 1/4 trit.), 2 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 5 naudingumo balais.

Laurynas Birutis per 14 min. pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

„Obradoiro CAB“: Jake'as Cohenas 14 (9 atk. kam.), Pepe Pozas 12, Stevenas Enochas 11 (7 atk. kam.)

„San Pablo“: Alexas Renfroe 31 (34 naud. bal.), Thadas McFaddenas ir Dejanas Kravičius (11 atk. kam., 22 naud. bal.) po 14.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas