2017 07 30

Lietuvos 18-mečiai su slovėnų pasipriešinimu susitvarkė antroje rungtynių pusėje

Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupėje iškovojo pirmąją pergalę – rezultatu 75:57 (22:17, 8:21, 22:6, 23:12) įveikė bendraamžius iš Slovėnijos.
Ignas Sargiūnas
Ignas Sargiūnas / Fibaeurope.com nuotr.

Gedimino Petrausko treniruojami jauniai itin blankiai sužaidė antrąjį kėlinį, tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – lietuviai perėmė iniciatyvą, panaikino 8 taškų deficitą ir užtikrintai nužygiavo link pergalės.

Abi komandos prastai atakavo iš toli. Lietuviai pataikė 6 tolimus metimus iš 36 (17 proc.), slovėnai – tik 2 iš 22 (9 proc.). Lietuvos rinktinė suklydo tik 9 kartus (slovėnai 13).

Lietuva U18: A.Velička 15, G.Vasiliauskas 14, L.Uleckas 13, E.Venskus 9.

Slovėnija U18: N.Klavzaras 13, D.Kraljis 11, M.Mlakaras 10, A.Joganas 8.

Kitas rungtynes lietuviai žais su abi pergales iškovojusia Graikijos komanda. Pirmose grupėse rungtynėse lietuviai nusileido suomiams.