2018 07 14

Lietuvos 20-mečių rinktinė parodė charakterį – po pratęsimo nukovė Juodkalniją

Lietuvos vaikinų iki 20 metų krepšinio rinktinė pergalingai startavo Europos čempionate Vokietijoje.
Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinė
Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.

Pirmose A grupės rungtynėse lietuviai po pratęsimo 94:82 (25:9, 25:25, 16:30, 11:13, 17:5) nugalėjo Juodkalnijos rinktinę.

Likus žaisti 6 sekundes, Arnas Velička pataikė du baudos metimus ir išlygino rezultatą 77:77. Pratęsimo metu lietuviai žaidė agresyviai ir šventė užtikrintą pergalę.

Lietuvos rinktinei dvigubą dublį surinko Gytis Masiulis – pelnė 21 tašką ir atkovojo 15 kamuolių.

19 taškų pridėjo Matas Jogėla.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Turkija.

Į čempionato aštuntfinalį pateks visos A grupės komandos, kurios atkrintamosiose varžybose susitiks su B grupės ekipomis – Ukraina, Prancūzija, Ispanija arba Kroatija.

Lietuva: G.Masiulis 21, M.Jogėla 19, A.Velička 14, D.Slavinskas ir E.Stankevičius po 13.

Juodkalnija: M.Popovičius 27, M.Starovlahas 17, M.Simonovičius 15, A.Slavkovičius 14.