2018 08 11

Lietuvos jaunės žais Europos čempionato B diviziono finale

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė pasiekė Europos čempionato B diviziono finalą. Daliaus Ubarto auklėtinės pusfinalyje 69:49 (12:14, 14:16, 23:12, 20:7) nugalėjo Turkijos rinktinę bei jau iškovojo teisę kitais metais kautis A divizione.
Kristina Masionytė
Kristina Masionytė / FIBA nuotr.

Varžovės rungtynių pradžioje rungtyniavo šiek tiek sėkmingiau ir turėjo trapią persvarą.

Lietuvių žaidimas pasikeitė po ilgiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pavyko laimėti 11-os taškų skirtumu.

Pergalę aštuoniolikmetės užtvirtino ketvirtajame kėlinyje, kai per kėlinį praleido tik 7 taškus.

Lietuva: K.Masionytė 16, G.Šegždaitė 12 (15 at. kam., 8 rez. perd.), E.Matiukaitė ir G.Kuzminskytė po 11, D.Donskichytė 10.

Turkija: G.Fitik 15, E.Topcu 12, E.Bayram 7.

Europos čempionato finale lietuvės sekmadienį susitiks su Baltarusijos ekipa. Rungtynių pradžia – 21 val. 45 min.