2019 09 29

M.Gecevičiaus sugrįžimas į Graikiją – rezultatyvus ir pergalingas

Po šešerių metų pertraukos į Graikijos krepšinio čempionatą sugrįžęs Martynas Gecevičius svariai prisidėjo prie Salonikų „Aris“ pergalės po pratęsimo 85:82 (14:16, 25:12, 13:20, 18:22, 15:12) prieš Salonikų PAOK.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paskutinį kartą Graikijos krepšinio lygoje M.Gecevičius rungtyniavo dar 2013 metais, kuomet atstovavo Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Snaiperis iš Lietuvos rungtyniavo 23 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (1/1 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Tačiau pagrindinės „Aris“ pergalės kalvis buvo Lefteris Bochoridis – 24 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 36 naudingumo balai.

„Aris“: L.Bochoridis 24, V.Dragicevičius 17, M.Gecevičius 13.

PAOK: A.Smithas 28, E.Margaritis 17.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius