2022 02 18

M.Grigonis buvo rezultatyvus, o CSKA nustūmė nuo bėgių „Lokomotiv“

Solidžią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo titulą ginantis Maskvos CSKA (11-4). Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 91:71 (22:17, 32:34, 22:8, 15:12) sutriuškino Krasnodaro "Lokomotiv" (6-6).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Nugalėtojams Marius Grigonis per 21 minutę įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo tris sykius, po dukart prasižengė ir pats provokavo pražangas bei surinko 9 naudingumo balus.

CSKA šiose rungtynėse pergalę įtvirtino po pertraukos. Per antrąjį ketvirtį 34 taškus praleidusi Maskvos ekipa įpusėjus mačui pirmavo tik 54:51, bet antroje rungtynių pusėje surakino varžovus ir praleido tik 20 taškų.

Dar trečiame kėlinyje CSKA pabėgo 75:59, o ketvirtajame turėjo ir 23 taškų pranašumą (91:68).

Po pergalės CSKA VTB lygoje yra trečia. Tiesa, pergalių procentu maskviečius lenkia ne tik Kazanės UNIKS (13-2) ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (12-3), bet ir Saratovo „Avtodor“ (9-3).

„Loko“ užima tik šeštą vietą, į priekį praleisdamas dar ir Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parma“ (7-4).

CSKA: Danielis Hackettas ir Aleksejus Švedas (10 rez. perd.) po 15, Nikola Milutinovas 13 (8 atk. kam.), Marius Grigonis 12.

„Lokomotiv“: Errickas McCollumas 13, Zacharas Vediščevas 11, Vladislavas Emčenka 10.