2017 10 22

M.Grigonis Vokietijoje atakavo be klaidų, M.Mažeika svaidė pro šalį

Vokietijos vyrų krepšinio čempionate Berlyno ALBA (6-1) su Mariumi Grigoniu savo aikštėje 95:61 (27:20, 14:16, 24:17, 30:8) įveikė Erfurto „Oettinger Rockets“ (1-5) komandą.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

M.Grigonis aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei dukart suklydo. Iš viso surinko 20 naudingumo balų.

Dennisas Cliffordas Berlyno komandai pelnė 19, Bogdanas Radosavljevičius – 15 taškų.

Jėnos „Science City“ (2-4) su Martynu Mažeika išvykoje 60:86 (19:23, 14:16, 14:24, 13:23) nusielido iki tol be pergalių žengusiai Giotingeno „Goettingen“ (1-5) ekipai.

M.Mažeika per 16 minučių pelnė 5 taškus (0/7 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Braunšveigo „Basketball Loewen“ (2-4) su Žygimantu Janavičiumi namuose 73:71 (17:20, 17:14, 21:18, 18:19) nugalėjo Viurcburgo „s. Oliver“ (5-1) komandą, kurios garbę gina Vytenis Lipkevičius ir Osvaldas Olisevičius.

Ž.Janavičius nugalėtojams per 25 minutes surinko 11 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit.,, 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą prasižengė.

V.Lipkevičius žaidė 26 minutes ir pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

O.Olisevičius taip pat pelnė 6 taškus, nors žaidė tik 7 minutes (3/3 dvit., 0/1 trit.). Jis taip pat spėjo atkovoti 1 kamuolį ir kartą suklysti.