2021 05 18

M.Kuzminsko tempiamas „Loko“ surengė nuostabų sugrįžimą, bet krito pratęsime

Be traumą patyrusio Manto Kalniečio verstis priverstas Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas skaudžiu pralaimėjimu pradėjo Vieningosios lygos pusfinalio seriją. Mindaugas Kuzminskas buvo naudingas, o „Loko“ galingu spurtu išplėšė pratęsimą, kuriame galiausiai 87:98 (16:29, 16:17, 22:23, 25:10, 8:19) nusileido Kazanės UNIKS komandai.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Karolio Kavolėlio/KKF Scanpix Baltics nuotr.

Pusfinalio serija vyks iki trijų pergalių, dabar UNIKS priekyje 1-0.

M.Kalnietis yra patyręs čiurnos traumą, kuri nėra itin rimta. Vis dėlto lietuvis grįžti į aikštę galėtų nebent finalo serijoje.

M.Kuzminskas žaidė net 40 minučių, per kurias pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Lietuvis surinko 22 naudingumo balus ir buvo geriausias komandos žaidėjas.

Ilgą laiką UNIKS pirmavo užtikrintai, prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 15 taškų pranašumą bet, likus žaisti 3 minutes, skirtumą „Loko“ sumažino iki vienženklio (70:79).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, komandas skyrė 5 taškai, tada Grigorijus Motovilovas smeigė tritaškį, Reggie Lynchas blokavo Isaiah Canaano metimą ir „Loko“ gavo šansą išsigelbėti. Tai padaryti pavyko, mat R.Lynchas įkrovė iš viršaus ir rezultatą išlygino, o M.Kuzminskas blokavo paskutinį I.Canaano metimą.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, bet jame galiausiai savo pranašumą įrodė svečiai iš Kaznės.

Po 19 taškų nugalėtojams pelnė Jamaras Smithas ir Johnas Brownas, kuris dar atkovojo 13 kamuolių.

„Lokomotiv“: K.Hervey 24, M.Kuzminskas 14 (9 atk. kam., 22 naud. bal.), W.Cummingsas 13, S.Dolininas 8.

UNIKS: J.Brownas (13 atk. kam., 29 naud. bal.) ir J.Smithas po 19, O.White'as 17, P.Antipovas 15, I.Canaanas 12, N.Woltersas 10.