2018 06 13

Marius Grigonis gelbėjo ALBA sezoną – finale prireiks lemiamo mačo

Vokietijos krepšinio lygos finale Berlyno ALBA 72:68 (12:14, 17:20, 22:19, 21:15) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr.

Marius Grigonis, likus žaisti 1:28 min., pataikė du labai svarbius baudos metimus, kurie persvėrė rezultatą 67:66.

Iš viso lietuvis per 29 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvitašk., 0/2 tritašk., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Berlyno klubas po pratęsimo 106:95 laimėjo pirmąsias rungtynes, bet po to patyrė du iš eilės pralaimėjimus – 69:96 ir 66:72.

ALBA: N.Giffey 20, L.Sikma 12, J.Saibou ir M.Grigonis po 10.

„Bayern“: J.Cunninghamas ir D.Barthelis po 11, S.Jovičius 10.