2022 06 18

Milano krepšininkai 29 kartą tapo Italijos čempionais

Milano „Olimpia“ krešininkai po ketverių metų tapo Italijos čempionais. Šeštadienį vykusiose šeštose Italijos lygos finalo serijos rungtynėse Ettore Messino auklėtiniai namuose 81:64 (29:16, 14:20, 18:10, 20:18) pranoko titulą gynusius Bolonijos „Virtus“.
Shavonas Shieldsas ir Kyle'as Hinesas
Shavonas Shieldsas ir Kyle'as Hinesas / K.Kavolėlio/KKF nuotr.

Milano komanda laimėjo seriją 4-2.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Luigi Datome, 15 – Shavonas Shieldsas, 12 – Sergio Rodriguezas (8 rez. perd.), po 8 – Nicolo Melli ir Kyle’as Hinesas.

Bolonijos ekipai 11 taškų pelnė Amaras Alibegovičius, 10 – Niccolo Mannionas.

Milano komanda Italijos čempionų titulą iškovojo 29 kartą. Pastarąjį kartą „Olimpia“ buvo laimėjusi 2018-aisiais.

Po metų titulą iškovojo Venecijos komanda, 2020-ųjų turnyras buvo nutrauktas dėl pandemijos, o pernai triumfavo „Virtus“.