2022 05 14

„Monaco“ su D.Motiejūnu išplėšė dramatišką pergalę Prancūzijoje

Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (25-8) klubas pasinaudojo šansu pasivyti Prancūzijos čempionato lyderius. Monegaskų klubas išvykoje 89:88 (26:14, 20:22, 10:31, 33:21) įveikė Limožo CSP (20-13).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 24 minutes įmetė 15 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 4/10 baud.), atkovojo 2 kamuolius, po du kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

„Monaco“ klubas po trijų kėlinių atsiliko 11 taškų, bet spurtavo lemiamu metu ir dramatiškai išplėšė pergalę.

Pergalę likus žaisti sekundę baudos metimu D.Motiejūno komandai išplėšė Leo Westermannas, o Nicholo Lango bandymas persverti rezultatą su sirena neišdegė.

„Monaco“ dabar su 25 pergalėmis dalinasi 1-2 vietas su Vilerbano ASVEL.

CSP: Demountas Harperis 22, Nicholas Langas ir CJ Massinburgas po 18.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 21 (5/12 trit., 11 rez. perd., 28 naud. bal.), Leo Westermannas 16, Donatas Motiejūnas 15, Dwayne'as Baconas 14, Parisas Lee 11.