15min be reklamos
2023 03 15, 17:10

Muštynes serbų derbyje tiria policija: aukštaūgis davė parodymus

Belgrado klubų „Crvena zvezda“ ir „Partizan“ derbio atgarsiai skamba iki šiol. Po konfliktu pasibaigusių rungtynių jame nukentėjęs Filipas Petruševas davė parodymus policijai.
Filip Petruševas
Filip Petruševas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Primename, jog pirmadienį vykusias rungtynes 92:81 laimėjo „Partizan“, bet finaliniu švilpuku mūšis tarp komandų nesibaigė.

„Partizan“ centras Mathiasas Lessortas po pergalės puolė ne džiaugtis, bet muštis su „Crvena zvezda“ aukštaūgiu F.Petruševu.

Į aikštę subėgo abiejų ekipų atstovai, tarp jų – ir Željko Obradovičius, bet aistras pavyko nuraminti, o peštukus išskirti.

„Tai buvo visiškai nereikalinga. Nežinau, kas tarp jų nutiko, bet jeigu ir buvo kokia provokacija, nereikia taip reaguoti rungtynėms jau pasibaigus. Kaip treneris, aš atsiprašau F.Petruševo“, – po rungtynių atgailavo „Partizan“ strategas Željko Obradovičius.

Tačiau „Crvena zvezda“ ekipai to neužteko. „Raudonųjų“ klubas pareikalavo pritaikyti griežčiausias sankcijas „Partizan“ žaidėjui, o tyrimą dėl incidento pradėjo ir Serbijos policija.

„Mozzart Sport“ pranešė, kad F.Petruševas buvo iškviestas duoti parodymus, o „Crvena zvezda“ aukštaūgis tą ir padarė.

Serbo agentas Veliboras Repaja pranešė, kad jo atstovas viešai nekalbės tol, kol nebus paskelbti tolesni jo klubo veiksmai.

„Partizan“ klubas jau yra pranešęs, kad pritaikys drausminę nuobaudą M.Lessortui, tačiau dar neaišku, kokią. Savo ruožtu „Crvena zvezda“ reikalauja prancūzą suspenduoti iki sezono pabaigos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie 24sek