2022 12 07

Namie – nenugalimi: „Lietkabelis“ lemiamu spurtu palaužė Italijos klubą

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai šventė dar vieną pergalę Europos taurėje. Nenado Čanako auklėtiniai 79:70 (26:14, 17:22, 14:20, 22:14) palaužė Brešos „Germani“ ekipą.
Gabrielius Maldūnas ir Jamelas Morrisas
Gabrielius Maldūnas ir Jamelas Morrisas / LKL.LT

Šovė į priekį jau pirmajame kėlinyje „Lietkabelio“ krepšininkai, turėjo ir dviženklę persvarą, tačiau po pertraukos svečiai iš Italijos surengė spurtą ir veržėsi į priekį.

Likus žaisti mažiau nei keturias minutes, komandas skyrė vos du taškeliai, bet tuomet panevėžiečiai surengė spurtą 8:0 ir pabėgo nuo varžovų. Netrukus, po Gabrieliaus Maldūno dvitaškio, Panevėžio komandos persvara pasiekė ir 10 taškų.

Jamelas Morrisas surinko 13 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, G.Maldūnas pridūrė 12 taškų ir sugriebė 5 kamuolius.

„Lietkabelis“ pataikė 50 proc. dvitaškių (20/40) ir 35 proc. tritaškių (7/20), kovą dėl kamuolių laimėjo 36:25.

Tai buvo jau ketvirta „Lietkabelio“ pergalė per septynerias rungtynes Europos taurės A grupėje, „Germani“ savo kraityje turi 2 pergales ir jau 5 pralaimėjimus.

Namų arenoje „Lietkabelis“ laimėjo visas ketverias savo rungtynes.

„Lietkabelis“: J.Morrisas 13, G.Maldūnas 12 (5 atk. kam.), G.Golomanas ir B.Griciūnas po 10, V.Lipkevičius 9 (7 atk. kam.).

„Germani“: C.Massinburgas ir A.Della Valle po 14, K.Gabrielis 13 (10 atk. kam.).

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai