2018 10 17

Namų tvirtovė – apginta: „Neptūnas“ nugalėjo „Bešiktaš“

Klaipėdos „Neptūnas“ reabilitavosi po nesėkmingo Čempionų lygos starto ir namuose 78:63 (22:12, 16:21, 17:7, 23:23) nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“.
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Į priekį aikštės šeimininkai spruko jau rungtynių pradžioje, o pirmąjį kėlinį laimėjo 22:12. Tiesa, vėliau Sambulo ekipa buvo priartėjusi, tačiau trečiąjį kėlinį Kazio Maksvyčio auklėtiniai užbaigė 17:7 ir sėkmingai nukeliavo iki pergalės.

Kyle'as Weaveris nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Jis pelnė 21 tašką. Osvaldas Olisevičius pridėjo 14 taškų, Jerai Grantas surinko 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Neptūniečiai metė net 27 baudų metimus (pataikė 20, 74 proc.).

„Bešiktaš“ iš trijų taškų zonos atkavo tik 21 proc. tikslumu (5/24).

Pirmąsias savo rungtynes Čempionų lygoje klaipėdiečiai per pratęsimą išvykoje 78:83 pralaimėjo Bolonijos „Virtus“.

„Neptūnas“: K.Weaveris 21 (6/8 dvit.), O.Olisevičius 14 (4/5 dvit.), J.Grantas 13 (9 atk. kam.), G.Masiulis (5 atk. kam.), T.Delininkaitis (2/3 trit.) ir L.Williamsas (9 rez. perd.) po 6.

„Bešiktaš“: I.Buva 18, E.Veyseloglu 14, P.Pressey 11 (8 rez. perd.).