2022 06 17

Namuose triumfavęs „Virtus“ pratęsė Italijos finalo seriją

Bolonijos „Virtus“ sugebėjo pratęsti Italijos čempionato finalo seriją. Sergio Scariolo auklėtiniai namuose 84:78 (25:12, 17:27, 20:19, 22:20 įveikė Milano „Olimpia“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.
Shavonas Shieldsas
Shavonas Shieldsas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Milane šeštadienį. Jei prireiks septintųjų, komandos vėl sugrįš į Boloniją.

Penktajame mače įspūdingai rungtyniavęs Mouhammadou Jaiteh padėjo „Virtus“ jau pirmajame kėlinyje nutolti solidžiu skirtumu (25:12).

Vis dėlto „dizaineriai“ jau antrojo ketvirčio pradžioje praktiškai pasivijo varžovus (24:28).

Dar sykį „Virtus“ į priekį šovė trečiame kėlinyje (54:41), o tada rungtynėse pratrūko emocijos – Milošas Teodosičius šoko į akis teisėjui ir užsidirbo techninę pražangą, tokios pačios nuobaudos sulaukė ir S.Scariolo.

Tai leido „Olimpia“ klubui vėl ištirpdyti „Virtus“ pranašumą (54:57) ir atkurti intrigą, kuri laikėsi iki paskutinės minutės.

Visgi lemiamu metu Bolonija spurtavo 6:0, Tornikė Šengelija uždėjo galingą bloką Shavonui Shieldsui greitoje atakoje ir „Virtus“ išplėšė pergalę.

„Virtus“: Mouhammadou Jaiteh 17 (8/8 dvit., 13 atk. kam., 34 naud. bal.), Tornikė Šengelija 15, Marco Belinelli 11.

„Olimpia“: Nicolo Melli 20 (11/14 baud.), Sergio Rodriguezas 18, Kyle'as Hinesas 15, Devonas Hallas 11.