2017 01 02

Naudingo Martyno Gecevičiaus žaidimo pergalei prieš „Barcelona“ nepakako

Dviejų lietuvių atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (5-9) krepšininkai Ispanijos krepšinio čempionate pralaimėjo „Barcelona“ (11-3) ekipai 75:86 (17:19, 17:32, 16:24, 25:11).
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / CAI klubo nuotr.

Lietuvis Martynas Gecevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo, kartą prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Adas Juškevičius per 18 minučių įmetė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, po 3 kartus suklydo ir prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: A.Tomičius ir P.Koponenas po 18, B.Olesonas 12, A.Vezenkovas ir A.Renfroe po 10.

„Tecnyconta“: R.Benzingas 20, M.Gecevičius ir H.Norelis po 15, A.Juškevičius 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius