2019 09 02

Nesulaikomas: Tuniso lyderio indėlis į pergalę – 38 naudingumo balai

Tuniso rinktinės lyderis Salahas Mejri tiesiog dominavo aikštėje, o jo komanda 79:67 (29:19, 15:16, 15:13, 20:19) nugalėjo Iraną.
Salah Mejri
Salahas Mejri / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Didžiąją darbo dalį tunisiečiai padarė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:19.

Įdomu, kad iš baudos aikštelės nugalėtojai surinko vos 24 taškus.

Tuniso komanda dvitaškių (15/32 – 47 proc.) metė mažiau nei tritaškių (13/34 – 38 proc.).

36 minutes aikštėje praleidęs S.Mejri pelnė 22 taškus (2/6 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo net 5 varžovų metimus, ir 3 kartus suklydo. Puolėjo sąskaitoje – net 38 naudingumo balai.

Irano rinktinėje išsiskyrė Hamedas Haddadi, kuris buvo netoli trigubo dublio: pelnė 13 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tunisas: S.Mejri 22 (15 atk. kam., 38 naud. bal.), M.B.Romdhane ir M.Rollas po 16, O.Abada 12.

Iranas: A.Geramipooras 18 (8 atk. kam.), B.Yakhchalidehkordi 14, H.Haddadi 13 (11 atk. kam., 8 rez. perd.).