2022 06 11

Nuo ašarinių dujų prasidėjusiame graikų finale – įtikinama „Olympiakos“ pergalė

Graikijos krepšinio lygos finalo serija prasidėjo ne nuo taiklių metimų, o nuo ašarinių dujų, o galiausiai pavėlintame susitikime pergalę pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Raudonieji“ pirmajame finalo serijos mače 74:61 (23:4, 15:16, 17:18, 19:23) įveikė amžinus varžovus Atėnų „Panathinaikos“ žaidėjus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynių pradžią teko atidėti keliolikai minučių po to, kai prieš joms prasidedant šalia arenos policija panaudojo ašarines dujas siekdamas numalšinti nerimstančius sirgalius.

Dalis dujų pateko ir į arenos vidų, tad krepšininkams ir žiūrovams tapo sunku kvėpuoti. Dėl šios priežasties nuspręsta žaidėjus išsiųsti atgal į rūbines, o rungtynių pradžią šiek tiek nukelti.

Galiausiai po 15 minučių prasidėjusiose rungtynėse dominavo šeimininkai.

„Olympiakos“ susitikimą pradėjo pelnydama 11 taškų be atsako, o pirmąjį ketvirtį laimėjo net 23:4.

Po ilgosios pertraukos Pirėjo komandos pranašumas buvo pasiekęs net 23 taškus (48:25), o PAO antroje rungtynių pusėje nesugebėjo priartėti arčiau nei per 13 taškų bei turėjo pripažinti pralaimėjimą, nors ir laimėjo paskutinius tris rungtynių kėlinius.

Antrosios serijos rungtynės jau „Panathinaikos“ tvirtovėje OAKA bus žaidžiamos antradienį.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 16 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Moustapha Fallas 14 (6/6 dvit., 10 atk. kam.), Sasha Vezenkovas 12 (10 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou ir Okaro White'as po 13, Jeremy Evansas 11 (11 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius