Publikuota: 2021 sausio 3d. 21:29

Nuostabų kėlinį sužaidusi „Barca“ pratęsė pergalių seriją Ispanijoje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (14-3) pratęsė pergalingą žygį Ispanijos krepšinio pirmenybėse (ACB). Katalonai svečiuose 83:67 (16:15, 14:12, 33:20, 20:20) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ (5-12) klubą ir laimėjo jau penktą kartą iš eilės.

Rungtynes „Barca“, kuri vertėsi be dėl asmeninių priežasčių susitikimą praleidusio Nikolos Mirotičiaus, pradėjo slogiai ir per pirmus du kėlinius pelnė vos 30 taškų.

Katalonus gelbėjo sėkminga gynyba – „Montakit“ iki ilgosios pertraukos buvo pelnę viso labo 27 taškus.

Situacija kardinaliai pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Vieną metimą po kito pataikė Cory Higginsas, prasiveržimais ir perdavimais varžovų gynybą draskė Nickas Calathesas, o „Barca“ trečiąjį kėlinį laimėjo net 33:20 ir atitrūko solidžiai – 63:47.

Ketvirtas kėlinys jau tapo tik formalumu. Katalonai spurtavo 8:0 ir atitrūko net 22 taškais (79:57) bei ramiai ir pergalingai užbaigė rungtynes.

„Barcos“ gretose šiose rungtynėse nebuvo ne tik N.Mirotičiaus, bet ir traumuotų Brandono Davieso ir Victoro Clavero bei saviizoliacijoje laiką privalančio leisti Kyle'o Kurico, kuris turėjo kontaktą su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu.

Penktą kartą iš eilės laimėjusi „Barca“ turnyrinėje lentelėje pasivijo vakar prieš Madrido „Real“ pralaimėjusią Tenerifės „Iberostar“. Katalonų ir Kanarų salų komandos dalinasi 2-3 vietas, o pirmauja „Real“ klubas.

„Montakit“: Christianas Eyenga 17, Melo Trimble'as 12, Leonardo Meindlas 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 19 (8/9 baud., 6 atk. kam., 33 naud. bal.), Nickas Calathesas 15 (6 rez. perd.), Pierre'as Oriola 12, Alexas Abrinesas 11.