2021 07 25

Olimpinio krepšinio turnyro starte – Čekijos pergalė

Irano ir Čekijos akistata sekmadienį Japonijoje startavo olimpinis krepšinio turnyras. Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusiems iraniečiams pritrūko – čekai šventė pergalę 84:78 (25:19, 21:11, 21:16, 17:32).
Čekija – Iranas
Čekija – Iranas / nuotr. FIBA

Po trijų kėlinių Čekija pirmavo užtikrintai 67:46, tačiau ketvirtajame kėlinyje Iranas ėmė artėti.

Nors likus žaisti kiek daugiau nei minutę skirtumas tebuvo 4 taškai, užsikabinti už pergalės iraniečiams nepavyko.

Nugalėtojams Patrickas Auda pelnė 16 taškų, Blake'as Schilbas pridėjo 14, Janas Vesely – 11.

Irano gretose su 23 taškais rezultatyviausias buvo Behnamas Yakhchalidehkordi, Mohammadas Jamshidijafarabadi pridėjo 16 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Hamedas Haddadi surinko dvigubą dublį: pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių,

Čekija laimėjo kovą dėl kamuolių 43:33, puolime nugalėtojai sugriebė net 16 kamuolių ir antraisiais šansais surinko 13 taškų.

Iranas prarado net 21 kamuolį, o atsarginių krepšininkų indėlis buvo itin menkas - vos 11 taškelių.

Čekija: P.Auda 16, B.Schilbas 14, J.Vesely 11 (7 atk. kam.).

Iranas: B.Yakhchalidehkordi 23, M.Jamshidijafarabadi 16, H.Haddadi 15 (10 atk. kam.).