2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pancūzijos krepšinio federacija kurso keisti nenori – V.Collet turėtų likti rinktinėje

Prancūzijos krepšinio federacijos prezidentas Jeanas-Pierre'as Siutat nusprendė nepasiduoti spaudimui ir neketina imtis permainų pasaulio čempionate fiasko patyrusios nacionalinės rinktinės trenerių štabo viršūnėje.
Vincentas Collet
Vincent'as Collet / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Stepheno Bruno laidoje „Stephen Time“ kalbėjęs federacijos vadovas pareiškė, kad pasitiki ilgamečiu rinktinės vyriausiuoju treneriu Vincent'u Collet.

„Po nesėkmių visada ieškome kaltų, o pirmasis eilėje yra treneris Vincent'as. Taip buvo 2016 ir 2017 metais. Vincent'as tais metais mums dukart teikė atsistatydinimo pareiškimą, tačiau aš jį atmečiau. Tikėjau, kad jis turi gauti galimybę atsitiesti, ir jis tai padarė. Pamatysime, ką visi kartu nuspręsime, bet labai nuoširdžiai manau, kad Vincent'as liks tuo žmogumi, kuris vadovaus komandai 2024 metais“, – sakė J.P. Siutat.

Šių metų pasaulio čempionato pirmajame etape favoritais laikyti prancūzai pralaimėjo Kanados bei Latvijos rinktinėms ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Taip pat J.P. Siutat pasisakė apie NBA žvaigždės Joelio Embiido galimybes prisijungti prie Prancūzijos rinktinės.

„Žinome, kad JAV rinktinė kvies J.Embiidą pas save. Turėjome galimybę pasikalbėti, o dabar laukiame atsakymo. Viską sužinosime jau greitai“, – sakė Prancūzijos krepšinio vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek