2018 10 10

Paskutinio metimo rungtynėse A.Kulboka liko be taškų

Arnoldas Kulboka su Bambergo „Brose“ paleido pergalę pirmosiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose. Vokietijos ekipa 88:89 (19:23, 25:21, 15:19, 29:26) krito prieš Fuenlabrados „Montakit“ komandą.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / nuotr. Karolis Bakūnas

Likus žaisti pusantros minutės, „Brose“ dar pirmavo 8 taškais, tačiau svečiai sugebėjo žaibiškai priartėti. Likus žaisti 4 sekundes, vokiečiai pirmavo 3 taškais, o prie baudų metimo linijos stojo Francisco Cruzas. Jis pataikė pirmąjį metimą, prametė antrąjį, tačiau svečiai atkovojo kamuolį ir tas pats F.Cruzas smeigė pergalingą tritaškį su sirena.

Arnoldas Kulboka aikštėje praleido 7 minutes, bet taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.). Lietuvis atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Nesulaikomai Bambergo komandoje rungtyniavo Tyrese'as Rice'as, pelnęs net 33 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Ispanijos komandoje su 22 taškais rezultatyviausias buvo F.Cruzas.

Buvęs žalgirietis Marko Popovičius per 17 minučių pelnė 8 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Brose“: T.Rice'as 33 (8 rez. perd., 5/8 dvit., 4/6 trit., 11/13 baud. met.), A.Rubitas 16 (9 atk. kam.), N.Zisis 10.

„Montakit“: F.Cruzas 22 (6 rez. perd.), T.Zanna 19 (10 atk. kam.), Ch.Eyenga 12.