Penktosiose Italijos čempionato finalo serijos rungtynėse „Brolį“ vėl sustabdė trauma

Darjušas Lavrinovičius
0

Pirmadienį trečią pergalę Italijos krepšinio lygos finalo serijoje iškovojęs „Grissin Bon“ atsidūrė per vieną žingsnį nuo čempionų titulo, tačiau Emilijos Redžo komandos trenerių džiaugsmą gerokai apkartino dar viena Darjušo Lavrinovičiaus trauma.

„Grissin Bon“ 71:67 (18:15, 20:16, 14:20, 19:16) palaužė Sasario „Dinamo“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2.

„Brolis“ ant parketo šį kartą suspėjo praleisti vos keturias minutes, per kurias surinko 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) bei kartą pažeidė taisykles.

Italijos žiniasklaida skelbia, kad lietuvis vėl patyrė traumą ir pirmojo kėlinio pabaigoje, susiėmęs už šlaunies, šlubčiodamas paliko aikštę.

Kokio rimtumo trauma ir ar galės Darjušas žaisti trečiadienį vyksiančiose šeštosiose finalo serijos rungtynėse, kol kas nepranešama.

Priminsime, kad visai neseniai dėl traumos aukštaūgis buvo iškritęs savaitei ir į rikiuotę grįžo tik prieš pat finalo seriją.