2016 03 31 /21:30

Per ketvirtį penkis taškus įmetusi „Unicaja“ buvo sutriuškinta Krasnodare

Malagos „Unicaja“ (3-10) krepšininkai priešpaskutinėse šio sezono Eurolygos rungtynėse buvo sutriuškinti išvykoje. Krasnodaro „Lokomotiv“ (9-4) E grupės rungtynėse šventė pergalę 81:60 (18:14, 21:21, 23:20, 19:5).

62:55 lemiamo ketvirčio pradžioje pirmavęs „Lokomotiv“ klubas per 8 minutes varžovams leido įmesti vos 5 taškus. Po Mindaugo Kuzminsko dvitaškio likus žaisti dvi minutes (72:60) „Unicaja“ daugiau nepelnė nė taško ir patyrė devintąją nesėkmę per 10 pastarųjų susitikimų.

M.Kuzminskas per 20 su trupučiu minučių buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, pelnęs 16 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.).

Jis atkovojo tris kamuolius, išprovokavo penkias varžovų pražangas, pats prasižengė du kartus ir tiek pat sykių suklydo. Puolėjas surinko 18 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: M.Janningas (5/9 trit.) ir M.Delaney (10 rez. perd.) po 15, V.Claveras (5/5 dvit., 1/1 trit.) ir R.Broekhoffas (4/4 trit.) po 14, A/Randolphas (8 atk. kam.) 10.

„Unicaja“: M.Kuzminskas 16, N.Nedovičius (1/6 trit.) 9, W.Thomasas (7 atk. kam.) ir D.Diezas (7 atk. kam.) po 7.​