Karštos kritikos įprastai negailintis verslininkas šįkart buvo netikėtai ramus ir reiškė palaikymą komandos vairininkui Erginui Atamanui, prašydamas kantrybės iš klubo sirgalių.
„Kiekviename kelyje yra duobių ir kiekvienas kartais gali įkristi į vieną iš jų, tačiau pasitikėkite vairuotoju, – į PAO sirgalius kreipėsi D.Giannakopoulos.
– Noriu padėkoti visiems „Panathinaikos“ aistruoliams už nesibaigiantį palaikymą. Jūs esate patys geriausi visame pasaulyje.“
Priminsime, kad jau šį ketvirtadienį Atėnų klubo laukia itin svarbus Eurolygos mūšis su Kauno „Žalgiriu“ – Graikijoje susitiks du turnyrinės lentelės Eurolygoje kaimynai.
PAO sekmadienį netikėtai krito Graikijos pirmenybėse prieš Saloninkų „Iraklis“ ekipą, o tai buvo jau trečia iš eilės Atėnų superklubo nesėkmė skaičiuojant visus turnyrus.


