2015 10 03

Po nuostabaus Mindaugo Kuzminsko pasirodymo – Ispanijos žiniasklaidos liaupsės

„Jei Mindaugo riešas įkaista, jį sunku sustabdyti“, – po Ispanijos supertaurės pusfinalio skelbia Ispanijos naujienų portalas „AS“. Malagos „Unicaja“ 92:79 patiesė galingąjį Madrido „Real“, o Mindaugas Kuzminskas andalūzams nuostabiu žaidimu iki pertraukos sudėjo pergalės pamatus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Kuzminskas žaidė tiesiog nuostabiai“, – lietuvį gyrė „AS“. – „Real“ puolėjas Andresas Nocioni prieš jį buvo beginklis“.

M.Kuzminskas pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkvojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 naudingumo balų.

Žiniasklaida taip pat išskyrė Nemanja Nedovičiaus žaidimą. Būtent jiedu pirmojoje rungtynių pusėje surengė lemtingą spurtą, kuris padėjo „Unicaja“ atsiplėšti.

Po M.Kuzminsko tritaškio antrajame kėlinyje „Unicaja“ nutolo 38:28. Po metimo 25-erių krepšininkas suspaudė rodomąjį pirštą su nykščiu ir tritaške bomba siuntė „Real“ į minutės pertraukėlę.

M.Kuzminskas vien iki pertraukos pelnė 12 taškų. Sveikatos problemų ženklų, apie kuriuos buvo rašoma prieš mačą Ispanijos žiniasklaidoje, nebuvo nė kvapo.

„Lietuvis pradėjo rodyti progresą, kokio iš jo reikalaus ir treneris Plaza. Pritrenkiantis taiklumas antrajame kėlinyje. Jei Mindaugo riešas įkaista, jį sunku sustabdyti“, – rašė „AS“.

Antrojoje mačo pusėje Ispanijos čempionai buvo bejėgiai prieš „Unicaja“, kuri tiesiog skrajojo aikštėje turėdama 10 tūkst. vietos sirgalių palaikymą.

„Unicaja“ puikiu žaidimu nuleido „Real“ ant žemės“, – rašo „Marca“.

Malaga svajoja apie pirmąją Ispanijos supertaurę. Finale andalūzų laukia „Barcelona“.

„Unicaja“ išsiilgusi titulų. Paskutinį trofėjų Malagos klubas iškovojo prieš devynerius metus, kai prie komandos vairo stovėjo Sergio Scariolo, o aikštėje dar lakstė Jorge Garbajosa.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas