2021 10 06

Po pergalės ir Pau Gasolio pagerbimo – Šaro pagyros Rokui Jokubaičiui

Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ per Ispanijos čempionatą skrieja neužsikirsdama. Antradienio vakarą katalonai nugalėjo Saragosos „Casademont“ ir įsirašė jau penktą pergalę iš eilės.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty images / Euroleague.net nuotr.

„Barca“ po dviejų kėlinių pirmavo 36:31, o po ilgosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą ir laimėjo 76:63.

Šaras po pergalės pažymėjo klaidas, darytas pirmoje pusėje, ir pagyrė auklėtinius už antrąją.

„Neturėjome geros pirmosios pusės, kurios metu darėme klaidas. Atakose žaidėme skubotai ir bandėme taškus pelnyti labai lengvai, bet šis varžovas mums apsunkino reikalus. Antroje rungtynių pusėje buvome solidesni“, – „Mundo Deportivo“ cituoja Š.Jasikevičių.

Jis pagyrė ir kai kuriuos žaidėjus, tarp jų – ir 6 taškus pelniusį Roką Jokubaitį.

„Sulaukėme gerų minučių iš [Nicolo] Laprovittolos, [Pierre'o] Oriolos, Jokubaičio. Tai buvo labai svarbu“, – pabrėžė treneris.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Rokas Jokubaitis

ACB lygos rungtynėse specialiai buvo pagerbtas ir Pau Gasolis.

Karjerą antradienį oficialiai baigęs legendinis krepšininkas didžiąją karjeros dalį žaidė 16-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, tad jo garbei 16-ąją minutę rungtynės buvo pristabdytos, per arenos kubą rodyti P.Gasolio karjeros epizodai, o arenoje susirinkę žiūrovai plojo atsistoję.

„Man buvo garbė matyti Pau žaidžiantį, o vėliau mėgautis juo kaip komandos draugu, – po rungtynių sakė „Barcos“ kapitonas P.Oriola. – Jis buvo sektinas pavyzdys ir tarsi veidrodis, į kurį visi žvelgėme.“