2022 06 11

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę Šaro auklėtiniai – Ispanijos lygos finale

Šarūno Jasikavičiaus treniruojama „Barcelona“ turėjo kaip reikiant pavargti, tačiau galiausiai prasibrovė į Ispanijos lygos finalą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį vykusiose ketvirtosiose pusfinalio serijos rungtynėse katalonai svečiuose 63:60 (13:14, 6:14, 21:11, 23:21) pranoko Badalonos „Joventut“.

„Barcelona“ laimėjo seriją 3-1.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir po labai silpno „Barcos“ antro kėlinio, per kurį ji pelnė tik 6 taškus, „Joventut“ įpusėjus mačui pirmavo devyniais taškais.

Bet po pertraukos katalonai atsitiesė. Likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus 56:56.

Tada pataikė Nickas Calathesas, Brandonas Daviesas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o po jo dar dvi baudas įmetė ir Nigelas Hayesas-Davisas.

Badalonos komanda neatlaikė ir kapituliavo.

Rokas Jokubaitis vėl aikštėje nepasirodė.

Tuo tarpu „Barcelona“ turkas Šertačas Šanli antrajame kėlinyje susižeidė čiurną.

Finale „Barca“ susitiks su Madrido „Real“, kuris antrame pusfinalyje 3-0 pranoko Vitorijos „Baskonia“.

„Joventut“: Ante Tomičius 15 (13 atk. kam.), Derekas Willisas 14, Joelis Parra 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 13, Nickas Calathesas 12, Nicolas Laprovitttola 7.