2019 12 11

Po pertraukos sustojęs „Neptūnas“ krito Italijoje

Antrąjį FIBA Čempionų lygos ratą Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) pradėjo nesėkme Italijoje. Uostamiesčio krepšininkai Brindizyje 82:96 (26:26, 28:23, 10:27, 18:20) pripažino „Happy Casa“ (4-4) pranašumą.
Deividas Gailius
Deividas Gailius / FIBA nuotr.

Rungtynės Brindizyje priminė amerikietiškus kalnelius. Greitų „Happy Casa“ atakų nesustabdę klaipėdiečiai mačo pradžioje turėjo 8 taškų deficitą, tačiau po pirmojo kėlinio įsivyravo lygybė – 26:26.

Tomas Delininkaitis pataikė eilinį tritaškį, tolimą metimą pridėjo ir Osvaldas Olisevičius, o po Deivido Gailiaus baudų metimų svečiai iš Klaipėdos įgijo rekordinę 12 taškų persvarą 49:37. Vis dėlto gerą puolimą kartino klaidos ir nesusikalbėjimas gynyboje – po dviejų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 54:49.

Po ilgosios pertraukos „Happy Casa“ toliau nemažino tempo, o klaipėdiečių metimai skriejo pro šalį. Prieš lemiamą ketvirtį – skausminga „Neptūno“ atkarpa 4:17, nustūmusi juos į dviženklę duobę – 64:76.

Gytis Masiulis ketvirtojo kėlinio viduryje tolimu metimu deficitą prikirpo iki 9 taškų (71:80), tačiau rimčiau kibti į atlapus įsisiautėjusiems italams nepavyko. Išsiderinęs „Neptūnas“ nesustabdė uraganinio varžovų puolimo ir svečiuose patyrė nesėkmę 82:96

Nesėkme pažymėtame mače klaipėdiečiai suklydo 18 kartų, kai tuo metu Italijos ekipos krepšininkai – 9.

Šiame mače nežaidė susirgęs Matas Jogėla, o Darrinas Dorsey jau kurį laiką iš rikiuotės iškritęs dėl kojos traumos.

Artėjantį šeštadienį uostamiesčio krepšininkai keliaus į Uteną, kur jų lauks „Betsafe–LKL“ mūšis su vietos „Juventus“ ekipa.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (12/13 baud.), Gytis Masiulis 17 (6 atk. kam.), Andre Williamsonas 10 (6 atk. kam.).

„Happy Casa“: Adrianas Banksas 22, Johnas Brownas 19, Tyleris Stone’as ir Darius Thompsonas po 17.