2019 06 07

Prancūzijoje M.Kalniečio klubas pervažiavo A.Juškevičiaus ekipą ir žengė į finalą

Vilerbano ASVEL komanda su Mantu Kalniečiu nepaliko vilčių Ado Juškevičiaus atstovaujamam „Nanterre 92“ klubui Prancūzijos čempionato pusfinalyje – 99:56 (32:18, 26:15, 24:11, 17:12).
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“ nuotr.

Jau per didžiąją pertrauką ASVEL buvo susikrovusi net 25 taškų pranašumą.

Nantero krepšininkai pataikė vos 2 tritaškius iš 15, o ASVEL iš tolia sumetė 11 metimų iš 23.

Kovą dėl kamuolių ASVEL ekipa laimėjo 39:20.

Mantas Kalnietis per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Kai M.Kalnietis buvo aikštėje, Vilerbano komanda pelnė 30 taškų daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį jis buvo komandos lyderis.

A.Juškevičius aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.) ir prarado kamuolį. Kai Adas buvo aikštėje, Nantero komanda surinko 16 taškų mažiau nei ASVEL.

„Nanterre 92“: J.Senglinas 18, H.Invernizzi 9, J.Pansa 7.

ASVEL: A.Slaughteris 20, L.Jeanas-Charlesas 19, A.Payne'as 15, TMaledonas 10.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius