2018 10 10

Pratęsimo drama Čempionų lygoje „Neptūnui“ baigėsi nesėkme

Klaipėdos „Neptūnas“ kovas FIBA Čempionų lygoje pradėjo iššvaistytu dviženkliu pranašumu ir pralaimėjimu 78:83 (19:14, 14:14, 21:19, 15:26, 9:14) Bolonijos „Virtus“ ekipai per pratęsimą.
LKL rungtynės: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“
LKL rungtynės: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“ / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Pirmoji mačo pusė svečiams iš Lietuvos uostamiesčio klostėsi sėkmingai ir į didžiąją pertrauką neptūniečiai išsinešė 9 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo pradėję artėti, tačiau tada puikų spurtą inicijavo „Neptūnas“ ir įgijo 13 taškų persvarą.

Jo išlaikyti Kazio Maksvyčio auklėtiniai nesugebėjo. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, „Virtus“ pirmą kartą išsiveržė į priekį.

„Neptūno“ viltys atgijo, kai, pirmaudami 4 taškais, varžovai užsidirbo nesportinę pražangą. Švieslentė rodė likusią vieną minutę, o rezultatas po Jerai'aus Granto dėjimo tapo lygus.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jerai Grantas

Paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka priklausė svečiams, tačiau Lorenzo Williamso metimą blokavo varžovas. Nors K.Maksvytis su visa komanda rodė, kad taškai turi būti įskaityti, teisėjai net nėjo peržiūrėti epizodo, o komandoms teko žaisi pratęsimą.

Per papildomą laiką aikštės šeimininkai aikštėje karaliavo, o „Neptūno“ puolimą skandino klaidos.

Klaipėdiečiai šiame susitikime neužtikrintai atrodė prie baudų metimo linijos – tikslą pasiekė 16 metimų iš 27 (59 proc.).

K.Maksvyčio auklėtiniai švystelėjo 10 tritaškių, o pataikė 2 (20 proc.). Abu metimus realizavo Tomas Delininkaitis.

„Virtus“: K.Punteris 27, D.Cournoohas 11, D.Kravičius 10, A.M'Baye 9 (9 atk. kam.).

„Neptūnas“: J.Grantas 21 (8/12 dvit., 5/7 baud. met., 12 atk. kam.), K.Weaveris 12 (6 rez. perd.), O.Olisevičius 10 (6 atk. kam.), T.Delininkaitis 9, L.Kisielius 8