2017 11 15

Pratęsimo dramoje – „Olympiacos“ pergalė prieš Eurolygos čempionus

Kauno „Žalgiris“ turėjo pergalę savo rankose, tačiau laimėjo tik po pratęsimo. Panašiai rungtynės susiklostė ir Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams, kurie tik po papildomų 5 minučių 90:83 (18:17, 12:23, 27:13, 18:22, 15:8) svečiuose nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“.
Georgios Printezis
Georgios Printezis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti 3 minutes, Graikijos ekipa dar pirmavo 11 taškų, tačiau du iš eilės tritaškiai ir taiklūs baudų metimai padėjo „Fenerbahče“ išplėšti pratęsimą.

Tačiau jame turkai prošvaisčių neturėjo. „Olympiacos“ sužaidė puikiai ir per papildomas minutes buvo visa galva geresni nei „Fenerbahče“.

Nugalėtojai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 32:18. Rungtynes stebėjo net 13 tūkstančių turkų sirgalių.

„Fenerbahče“: J.Nunnally 22, B.Wanamakeris 15, K.Sloukas 13, N.Melli 11.

„Olympiacos“: B.Robertsas 21, G.Printezis 18 (7 atk. kam.), J.Strelniekas 16, N.Milutinovas 10 (5 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Maskvos CSKA svečiuose net 85:59 (22:10, 22:17, 21:7, 20:25) sutriuškino Belgrado „Crvena zvezda“.

Viską maskviečiai sutvarkė jau iki ilgosios pertraukos, mat po dviejų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu. Tiesa, trečiąjį ketvirtį CSKA laimėjo net 21:7 ir klausimų nebeliko.

Nando De Colo nugalėtojams surinko 16 taškų, net 9 rezultatyvius perdavimus atliko įžaidėjas Sergio Rodriguezas.

Belgrado ekipa iš trijų taškų zonos metė tragišku 13 procentų taiklumu (3/23 trit.).

„Crvena zvezda“: T.Rochestie 15, J.Feldeine'as 12, P.Antičius 9 (5 atk. kam.).

CSKA: N.De Colo 16, K.Hinesas 13 (7 atk. kam.), C.Higginsas 12, S.Rodriguezas 11 (9 rez. perd.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas