2019 06 19

Pražangų prisirinkusio R.Giedraičio taškų neužteko: ALBA vėl krito finalo serijoje

Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu antrosiose Vokietijos lygos finalo rungtynėse 77:82 (25:15, 21:30, 13:18, 18:19) krito prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių „Bayern“ pirmauja jau 2-0.

Miuncheno klubas į priekį šovė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 10:2 ir išsiveržė į priekį 73:61.

Vis tik ALBA ekipos krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir, likus žaisti 2 minutes, sumažino deficitą iki vieno taško (72:73).

Likus žaisti 5 sekundes, Martinas Hermannssonas turėjo progą išlyginti rezultatą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį.

Rokas Giedraitis su Franzu Wagneriu buvo rezultatyviausi ALBA gretose – pelnė po 14 taškų. Lietuvis pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir 3 tritaškius iš 6, taip pat atkovojo kamuolį ir 2 kartus suklydo.

Tiesa, puolėjas iš Lietuvos dar ketvirtojo kėlinio pradžioje užsidirbo penktąją pražangą ir mačo atomazgą stebėjo nuo atsarginių suolo.

ALBA: R.Giedraitis ir F.Wagneris po 14, L.Nnoko 10 (11 atk. kam.), D.Waltonas 8.

„Bayern“: D.Bookeris 16 (7 atk. kam.), D.Williamsas 12, P.Koponenas 11.