2018 03 26

Prieš akistatą su Kauno „Žalgiriu“ Maskvos CSKA pasismagino Rusijoje

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ namuose sužais paskutines Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes namuose su Maskvos CSKA. Prieš išvyką į Lietuvą Rusijos ekipa šventė užtikrintą pergalę VTB Jungtinėje lygoje 108:73 (29:17, 19:21, 27:12, 33:23) prieš „Enisey“ krepšininkus.
Eurolygos milžinų dvikovoje Maskvoje „Fenerbahče“ krepšininkai po pratęsimo palaužė CSKA. / „Scanpix“ nuotr.

VTB Jungtinėje lygoje CSKA šventė jau septintą pergalę iš eilės ir turnyrinėje lentelėje atsilieka tik nuo Kazanės UNIKS.

Iš viso Rusijos atvirajame čempionate ir Eurolygoje CSKA laimėjo net vienuolika mačų iš eilės.

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas CSKA pelnė 15 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Eurolygoje CSKA ekipa jau užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone, o Kauno „Žalgiris“ kol kas rikiuojasi septintas. Kauniečiams liko sužaisti rungtynes su CSKA ir Pirėjo „Olympiakos“.

Jeigu „Žalgiris“ pralaimės abejas rungtynes, o „Chimki“ ar „Baskonia“ švęs pergales, Lietuvos čempionai gali nusiristi iki aštuntosios vietos. Tai reikš akistatą su CSKA ketvirtfinalyje.

CSKA: L.Westermannas 15, W.Clyburnas ir A.Makijevas po 14, O.Hunteris 12, C.Higginsas 11, N.De Colo 10.

„Enisey“: D.Zacharovas 18, G.Goldyrevas 15, Z.Dowdellas 14, I.Kanyginas 10.