Prieš išvyką į Kauną – „Baskonia“ ir T.Sedekerskio pergalė vietiniame fronte

Šeštadienio vakarą Ispanijos ACB pirmenybėse pergalę iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (14-11), namuose 104:88 (27:21 , 25:23, 25:16, 27:28) pranokusi „Granada“ (7-18) ekipą.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Vida Press nuotr.

Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė 25 minutes ir pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Vitorijos ekipai Markusas Howardas įmetė 10 tritaškių ir pelnė 37 taškus, pralaimėjusiems Davidas Krameris įmetė 18 taškų.

„Baskonia“ pagal pergales pavijo pirmąjį lygos aštuonetą, kuris pratęs kovas atkrintamosiose.

Granados komanda užima penkioliktą poziciją.

Galima priminti, kad kitą ketvirtadienį baskai viešės Kaune ir Eurolygos rungtynėse susitiks su „Žalgiriu“.