2021 12 05

Prieš kelionę į Kauną Marius Grigonis padėjo Maskvos CSKA iškovoti pergalę

Maskvos CSKA krepšininkai, tarp kurių yra ir buvęs žalgirietis Marius Grigonis, iškovojo penktąją pergalę VTB Jungtinės lygos pirmenybėse.

Marius Grigonis sužaidė rezultatyviai per jam skirtas žaidimo minutes ir padėjo Maskvos CSKA parsivežti pergalę iš Krasnodaro.

Ten sekmadienį Jungtinės lygos rungtynėse CSKA krepšininkai 89:68 įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“, kuriame vienu vadovu dirba Ginas Rutkauskas.

CSKA komandai atstovaujantis M.Grigonis žaidė 11,5 minutės, bet spėjo surinkti 11 taškų.

Jis pataikė 2 tritaškius iš 3, visas 5 baudas. Tiesa, suklydo net 6 kartus.

Efektyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aleksejus Švedas, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Iffe Lundbergas pelnė 13 taškų, o Nikola Milutinovas pasižymėjo dubliu – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Po penktosios pergalės per septintą mačą Maskvos klubas lieka ketvirtas VTB Jungtinėje lygoje, kurioje netikėtai pirmauja Saratovo „Avtodor“ ir Kazanės „Uniks“, laimėję po 6 kartus iš 7.

„Lokomotiv“ lieka penktas.

Po žaidėjų traumų sezono pradžioje vis tvirčiau besijaučiantis CSKA klubas dabar rengiasi kelionei į Kauną, kur penktadienį susitiks su „Žalgiriu“.

Rusijos čempionai (8-5) dabar Eurolygoje dalinasi 4-6 vietas, o „Žalgiris“ (3-10) su Atėnų „Panathinaikos“ rikiuojasi paskutinėse pozicijose – 17-18.