2020 12 02

Prieš kelionę į Kauną Šaro „Barcelona“ gavo 100 taškų antausį

Prieš Eurolygos dvikovą Kaune su vietos „Žalgiriu“ Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (9-3) klubas gavo skaudų antausį vietiniame fronte. Antradienio vakarą katalonai 90:100 (22:32, 29:19, 19:19, 20:30) namuose pralaimėjo Ispanijos čempionato rungtynes kitai Eurolygos ekipai „Valencia“ (5-6).

Tai buvo antra „Barcos“ nesėkmė iš eilės. Prieš tai Šaro vyrai sensacingai pralaimėjo Eurolygos dvikovą Vilerbano ASVEL.

Svečiai į nokdauną katalonus pasiuntė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Prieš paskutinę atkarpą rungtynių rezultatas buvo lygus 70:70, tačiau paskutinį ketvirtį „Valencia“ pradėjo atkarpa 15:2 ir po šio smūgio šeimininkai neatsigavo.

Paskutinėmis minutėmis, kai „Barca“ dar bandė kabintis, Š.Jasikevičius gavo techninę pražangą ir nubraukė paskutines saviškių viltis.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (9 atk. kam.), Nickas Calathesas 17, Pierre'as Oriola 13, Adamas Hanga 11.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 25, Bojanas Dubljevičius 24, Samas Van Rossomas 13 , Mike'as Tobey 12.