2019 08 31

Puikiai iš žaidimo atakavusi Ispanija sutriuškino Tuniso rinktinę

Sergio Scariolo vadovaujama Ispanijos rinktinė nesutiko rimto pasipriešinimo pirmajame pasaulio krepšinio čempionato mače ir pergalę šventė 39 taškų skirtumu.
Marcas Gasolis
Marcas Gasolis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių rezultatas – 101:62 (16:17, 26:22, 30:8, 29:15).

Užsikurti ispanų puolimo varikliukui prireikė laiko – pirmoje rungtynių pusėje Tunisas metė rimtą iššūkį ir kovėsi taškas į tašką.

Tačiau Afrikos komandos jėgos išseko, o aukštesnę pavarą įjungę ispanai antrą rungtynių dalį laimėjo net 59:24.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Ispanija savo sąskaitoje turėjo 96 taškus, tačiau tritaškį įskraidino Quino Colomas, o varžovams išsimetant kamuolį iš už galinės linijos kamuolį perėmė ir simbolinę šimto taškų ribą peržengė Sergio Llullas.

Dvikovos nugalėtojai iš žaidimo atakavo pavydėtinu taiklumu. Dvitaškius metė 67 procentų taiklumu (20/30), o tritaškius – 52 procentų taiklumu (17/33).

Ispanija: R.Rubio 17 (9 rez. perd., 23 naud. bal.), S.Llullas 16, J.Hernangomezas 13 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), V.Claveras 12, M.Gasolis 10.

Tunisas: S.Mejri 15 (7 atk. kam.), M.Hadidane 12.