2019 10 16

Puikus Jono Mačiulio vakaras Atėnuose: skraidino tritaškius ir šventė pergalę

Jonas Mačiulis puikiu žaidimu ir pergale pradėjo FIBA Čempionų lygos sezoną. Lietuvio atstovaujamas Atėnų AEK klubas namuose 102:82 (26:19, 29:18, 24:27, 23:18) nugalėjo Po Ortezo „Elan Bearnais“ klubą iš Prancūzijos.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / nuotr. FIBA

J.Mačiulis pasiautėjo antrajame kėlinyje, per kurį pataikė visus tris savo mestus tritaškius. Vien iki pertraukos puolėjas buvo surinkęs 12 taškų per 10 minučių.

Iš viso J.Mačiulis per 20 minučių pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, perėmė 1 kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

AEK ekipa jau iki pertraukos susikrovė įtikinamą persvarą – 53:37. Vėliau skirtumas tik augo.

Graikijos komanda tiesiog puikiai pataikė: realizavo 71 proc. dvitaškių (22/31) ir 48 proc. tritaškių (15/31).

Nesulaikomai žaidė Keithas Langfordas. Jo sąskaitoje – net 27 taškai (9/11 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.) ir 30 naudingumo balų.

AEK: K.Langfordas 27, J.Mačiulis 17, L.Chrysikopoulos ir H.Sant-Roosas (6 rez. perd.) po 15, N.Gkikas 12.

„Elan Bearnais“: M.Mobley 25, T.McGee 14, R.Moore'as 11.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?