2019 06 23

R.Giedraičio ALBA iššvaistė dviženklį pranašumą ir stebėjo oponentų triumfą finale

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA pralaimėjo ir trečiąsias Vokietijos lygos finalo rungtynes ir serijoje iki trijų pergalių nusileido 0:3.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Berlyno ekipa 30 minučių kontroliavo situaciją, tačiau galiausiai po pratęsimo 88:93 (22:15, 24:17, 16:19, 14:25, 12:17) nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui.

Svečiai pirmojo kėlinio antroje pusėje truktelėjo į priekį ir nuo antrojo kėlinio pradžios laikė saugų dviženklį pranašumą.

Trečiajame kėlinyje ekipas skyrė net 15 taškų, o po 30 žaidimo minučių ALBA pirmavo 11 taškų persvara. Visgi savų aistruolių ir labai svarbaus Vladimiro Lučičiaus tritaškio pakylėti „Bayern“ išplėšė pratęsimą.

Jame savo žodį tarė Miuncheno komandos aukštaūgis Danilo Barthelis, pelnęs 5 taškus iš eilės ir savo ekipai sukūręs apčiuopiamą pranašumą.

Rokas Giedraitis rungtyniavo 30 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

Miuncheno „Bayern“: V.Lučičius 23 (4/4 trit.), N.Djedovičius 18 (6 rez. perd.), D.Barthelis 15, S.Jovičius 12 (6 rez. perd.).

Berlyno ALBA: P.Siva 21 (5 rez. perd.), J.Thiemannas 13, N.Giffey 10.