R.Giedraičiui ir „Crvena zvezda“ ekipai teko gelbėtis Adrijos lygos atkrintamųjų starte

Belgrado „Crvena zvezda“ prieš sezoną kėlė tikslus žaisti Eurolygos finalo ketverte, o dabar vos neprisivirė košės ir Adrijos lygos atkrintamųjų starte.

Reguliariojo sezono nugalėtojai pirmajame ketvirtfinalio mače tik po įspūdingo spurto ketvirtajame kėlinyje 83:81 (15:21, 15:19, 19:24, 34:17) palaužė 8-ą vietą užėmusią Podgoricos „Studentski Centar“ ekipą.

Serijoje žaidžiama tik iki 2 pergalių, tad nesėkmė namuose „Crvena zvezda“ ekipą būtų pastačiusi į itin nepatogią situaciją.

Trečiajame kėlinyje svečiai triuškino šeimininkus net 18 taškų persvara (38:56).

Vis dėlto Ioanniui Sfairopoului lemiamu metu pavyko pažadinti savo auklėtinius.

Jie laimėjo ketvirtąjį kėlinį 34:17 ir išplėšė pergalę.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 18 minučių taškų nepelnė (0/4 trit.), bet sugriebė 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, mačą baigdamas su minus 2 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai „Crvena zvezda“ gretose žaidė 17 taškų įmetęs Milošas Teodosičius (8 rez. perd.). Luka Mitrovičius pridėjo 14 taškų, o Nemanja Nedovičius (6 rez. perd.) ir Davidas Davidovacas – po 13.

„Studentski Centar“ ekipoje išsiskyrė Tomislavas Ivišičius su 14 taškų ir po 11 pelnę Luka Bogavacas bei Nikola Pavličevičius.