2020 03 09

R.Kurtinaičio vyrai tęsia dominavimą: 2020-aisiais Vieningoje lygoje dar nepralaimėjo

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (18-1) komanda pratęsė pergalingą žygį VTB Vieningoje lygoje. Pamaskvio ekipa namuose 79:74 (21:16, 22:19, 24:13, 12:26) nugalėjo vienus iš autsaiderių Saratovo „Avtodor“ (5-13) krepšininkus, kuriuos treniruoja Donaldas Kairys.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

2020-aisiais metais vietiniame fronte dar nepralaimėję R.Kurtinaičio vyrai iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės ir užtikrintai pirmauja turnyrinėje lentelėje.

Titulą ginančią Maskvos CSKA komandą 18 kartų per 19 mačų laimėjusi „Chimki“ lenkia trimis pergalėmis.

Rungtynėse su „Avtodor“ lietuvio treniruojama ekipa pabėgo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:13 ir vienu metu turėjo net 21 taško persvarą (67:46).

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Chimki“ žaidėjai, atrodo, per anksti patikėjo pergale ir leido svečiams atkurti bent nedidelę intrigą.

Vieną tritaškį po kito pataikę Saratovo žaidėjai likus daugiau nei trims minutėms sumažino skirtumą iki 6 taškų (67:73), bet rimčiau dėl pergalės pakovoti nesugebėjo.

„Chimki“ yra viena pagrindinių Kauno „Žalgirio“ konkurenčių dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose. 13 kartų laimėję R.Kurtinaičio auklėtiniai pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre rikiuojasi 7-ti, o viena pergale mažiau turintys žalgiriečiai yra 9-ti.

D.Kairio vadovaujamas „Avtodor“ klubas Vieningoje lygoje žengia priešpaskutinis, 12-tas.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 19 (1/6 trit., 8 rez. perd.), Thomasas Robinsonas 16, Anthony Gillas 10, Devinas Bookeris 8.

„Avtodor“: Orlando Johnsonas 18 (7/15 metimai), Markeris Starksas 11, Nikita Michailovskis, Ryanas Boatrightas ir Mouhammadas Faye (10 atk. kam.) po 8, Mouhammadou Jaiteh 7 (15 atk. kam.).