2018 01 17

R.Seibutis surengė šou, bet „Neptūnas“ pralaimėjo trilerį Turkijoje

FIBA Čempionų lygos rungtynėse Turkijoje Klaipėdos „Neptūnas“ po atkaklios kovos 94:98 (12:27, 21:19, 25:25, 27:14, 9:13) nusileido Gaziantepo „Gaziantep“ ekipai. Klaipėdiečiai sugebėjo panaikinti 16 taškų pranašumą ir išplėšti pratęsimą, bet iki pergalės pritrūko. Fantastiškas rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po dviejų kėlinių Turkijos ekipa užtikrintai pirmavo 46:33, nes „Neptūnui“ nekrito tritaškiai. Klaipėdiečiai per pirmąją rungtynių pusę pataikė tik du tolimus metimus, turkai – aštuonis.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ likus žaisti tris minutes pakilo į lemiamą spurtą. Simas Galdikas metimu iš po krepšio sumažino skirtumą iki taško – 79:80. Fantastiškas rungtynes sužaidęs Renaldas Seibutis netrukus persvėrė rezultatą 81:80. Edgaras Želionis išplėšė pratęsimą – 85:85.

Deja, bet pratęsimą 13:9 laimėjo Turkijos komanda.

Sezono rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Klaipėdos ekipą tempė ir Edgaras Želionis. Jis surinko 28 taškus.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu – 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

„Neptūnas“ neseniai pasistiprino dviem žaidėjais – Vytautu Šulskiu ir įžaidėju iš JAV Brandonu Fieldsu.

„Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyro B grupėje su 6 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, o „Gaziantep“ su 3 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais pakilo į septintąją vietą.

„Gaziantep“: V.Ruddas 31, S.Armandas 19, R.Carteris 14, P.Milleris 13.

„Neptūnas“: E.Želionis 28, R.Seibutis 26, S.Galdikas 14.