2021 01 27

Rezultatyviausiai žaidęs J.Mačiulis – pagrindinis pergalės kalvis

Jonas Mačiulis padėjo savo komandai įsitvirtinti antroje Graikijos čempionato vietoje. Lietuvis žaidė rezultatyviausiai iš visų Atėnų AEK (9-3) žaidėjų, o Graikijos sostinės komanda namuose 76:56 (26:6, 18:21, 17:12, 15:17) sutriuškino Salonikų PAOK (6-6).
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / FIBA nuotr.
Temos: 1 Jonas Mačiulis

J.Mačiulis per 27 minutes sumetė 18 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, du kartus suklydo, trissyk prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

AEK pergalingą persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, po kurio triuškino varžovus 26:6.

Devintą kartą laimėjusi AEK Graikijoje atsilieka tik nuo Atėnų „Panathinaikos“, kuris turi 10 pergalių ir 1 pralaimėjimą.

AEK: Jonas Mačiulis 18, Keithas Langfordas 14, Mattas Lojeski 11.

PAOK: Sagaba Konate 13, Jermaine'as Love'as 9.