2015 06 25

Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus ekipai pergalės iškovoti nepavyko – prireiks lemiamo mačo

Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujamai Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandai dėl Italijos lygos čempionų titulo teks kautis lemiamose serijos rungtynėse.
„Grissin Bon“ patyrė pirmą nesėkmę finale
„Grissin Bon“ patyrė nesėkmę. / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvių klubas išvykoje po neįtikėtinai atkaklaus mačo ir trijų pratęsimų 108:115 (20:24, 23:19, 21:20, 14:15, 12:12, 8:8, 10:17) krito prieš Sasario „Banca di Sardegna“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3:3.

R.Kaukėnas šiose rungtynėse ant parketo praleido 35 minutes, pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo, 2 sykius perėmė kamuolį iš varžovų, išprovokavo 6 pražangas ir aikštę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

D.Lavrinovičius dėl traumos nebuvo registruotas.

Sasario ekipą į priekį vedė Jerome'as Dysonas (9 rez. perd.) surinkęs 26 taškus, Shane'as Lawalis (16 atk. kam.) įmetė 25, Davidas Loganas (5/11 trit.) – 23.

Emilijos Redžo komandoje Amedeo Della Valle (6/9 trit.) pelnė 25 taškus, Riccardo Cervi ir Andrea Činčiarini pridėjo po 12 taškų.

Lemiamas mačas vyks birželio 26 dieną Emilijos Redže.