2015-08-25 16:20

Rimas Kurtinaitis pasigyrė „Chimki“ sudėtimi ir priminė blogą „Real“ futbolininkų pavyzdį

Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities „Chimki“ klubas artėjantį sezoną taikysis į viršūnę. Lietuvos strategas pasigyrė, kad Rusijos ekipa subūrė stipriausią sudėtį komandos istorijoje.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Chimki“ turės įspūdingą gynėjų grandį su Tyrese'u Rice'u, Aleksejumi Švedu ir Petteri Koponenu priešakyje.

Į Maskvą taip pat atvyko Zoranas Dragičius. Rusai dar turi Sergejų Monią, Marko Todorovičių, Jamesą Augustine'ą, Paulą Davisą ir kitus.

„Ant popieriaus sudėtis – turbūt geriausia „Chimki“ istorijoje. Nors, kai pirmą kartą atvykau į šį klubą, tada dar žaidė Zoranas Planiničius, Raulis Lopezas, Aleksejus Savrasenko, Lazaros Papadopoulos... Bet dabartine sudėtimi tikrai negalime skųstis. Rėmėjų dėka, mums pavyko gauti beveik visus žaidėjus, kurių norėjome“, – džiaugėsi R.Kurtinaitis.

Jo teigimu, „Chimki“ kovos dėl vietos Eurolygos finalo ketverte, tačiau pirminis tikslas – ketvirtfinalis. Rusijoje „Chimki“ pabandys iš sosto nuversti Maskvos CSKA.

„Ši sudėtis gali pasiekti aukščiausius tikslus. Dabar mums reikia sukurti gerą atmosferą rūbinėje. Be jos, tai bus dirbtina. Pažiūrėkite į Madrido „Real“ – tiek daug žvaigždžių, bet komanda nelaimėjo Čempionų lygos“, – pirštu į Ispanijos futbolo turtinguosius baksnojo lietuvis.

R.Kurtinaitis neabejoja, kad suvaldys „Chimki“ žvaigždyną: „Visada demonstravome komandinį krepšinį. Praėjusį sezoną atlikdavome po 24 rezultatyvius perdavimus. Kitą sezoną šis skaičius gali būti dar didesnis.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą