2020 01 27

Rokas Giedraitis buvo rezultatyvus, o ALBA reabilitavosi po košmaro Kaune

Košmarišką mačą Kaune penktadienį sužaidusi ir „Žalgiriui“ 24 taškų skirtumu nusileidusi Berlyno ALBA (11-3) atsitiesė Vokietijos pirmenybėse. Roko Giedraičio atstovaujama ekipa namuose 98:82 (22:22, 30:18, 23:19, 23:23) nugalėjo lentelės kaimyną Krailsheimo „Merlins“ (10-6) klubą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

R.Giedraitis šiose rungtynėse per 19 minučių pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis tik sykį prasižengė ir nė karto nesuklydo.

Sostinės komanda lemiamą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje, po kurio pirmavo 48:36.

Ketvirtajame kėlinyje berlyniečių pranašumas vienu metu buvo išaugęs net ir iki 22 taškų, o svečiams skirtumą pavyko sumažinti tik paskutinėmis minutėmis.

ALBA gretose sėkmingiausiai pasirodė 18 taškų surinkęs Martinas Hermannssonas, o „Merlins“ į priekį vedė 18 taškų pelnęs Jeremy Morganas.

ALBA Bundeslygoje išlieka trečioje vietoje, o „Merlins“ rikiuojasi iškart po Berlyno komandos.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas