2022 10 16

Rokas Jokubaitis prapliupo tritaškiais, „Barcelona“ įgavo pagreitį

„Barcelona“ krepšininkai įsibėgėjo po banguotos sezono pradžios. Šeštadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda pasiekė trečią pergalę iš eilės. Prie to svariai prisidėjo Rokas Jokubaitis.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / „Scanpix“ nuotr.

Šią savaitę nugalėjusi principinį varžovą Madrido „Real“ Eurolygoje, „Barcelona“ vejasi Karališką klubą ir Ispanijos lygoje.

„Barcelona“ (3-1) šeštadienį Manresoje prie 4,5 tūkst. žiūrovų laimėjo pirmą kėlinį 30:13, o galiausiai ir visas rungtynes 101:78 prieš vietos „Baxi“ ekipą (1-3).

Rokas Jokubaitis buvo tarp nugalėtojų rezultatyviausių žaidėjų, pelnęs 14 taškų.

21 metų lietuvis šiame mače pataikė visus 4 tritaškius bei atliko net 8 rezultatyvius perdavimus.

Jis taip pat pataikė dvi baudas, prametė tris dvitaškius. Surinkęs 21 efektyvumo balą per mažiau nei 21 žaidimo minutę, lietuvis tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Rungtynių pabaigoje Š.Jasikevičius jau galėjo leisti pasireikšti rečiau žaidžiantiems krepšininkams. Oscaras Da Silva žaidė daugiau nei 23 minutes.

Sykį O.Da Silvos ir R.Jokubaičio duetas surengė įspūdingą ataką, kai brazilų kilmės vokietis įkrovė kamuolį po lietuvio perdavimo.

„Barca“ pakilo į trečią vietą Ispanijos lygoje, kur be pralaimėjimų žengia tik dvi komandos: Tenerifės „Lenovo“ (4-0) ir Madrido „Real“ (3-0).