2019 06 16

Rokui Giedraičiui ir Berlyno ALBA klubui išslydo pergalė Vokietijos finale

Berlyno ALBA krepšininkai pirmavo penkiais taškais likus žaisti pustrečios minutės, bet Miunchene pralaimėjo „Bayern“ rungtynes 70:74. Paskutinę trijų minučių atkarpą 11:2 laimėjęs Miuncheno klubas įsiveržė į priekį finalo serijoje iki trijų pergalių 1-0.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Berlyno komandos puolėjas Rokas Giedraitis buvo pristabdytas pirmajame finalo mače.

29 minutes žaidęs lietuvis įmetė 7 taškus, bet daug progų atakuoti neturėjo. Jis pataikė 2 tritaškius iš 6 ir vieną baudą iš dviejų. Rokas taip pat sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo. Jo naudingumo balai per mačai buvo 4.

7 taškus Berlyno komandai pelnė ir Derrickas Waltonas, šį sezoną rungtyniavęs Kauno „Žalgiryje“.

„Bayern“: Nihadas Džedovičius 18, Danilo Barthelis 14, Peteris Koponenas 11, Derrickas Williamsas 8;

ALBA: Peytonas Siva 14, Landry Nnoko 12, Luke'as Sikma 10, Derrickas Waltonas ir Rokas Giedraitis po 7.